top of page

Новини та події

Безпека починається з нас: навчаємося правил цивільного захисту

Як ви ставитесь до безпеки? Важливою складовою безпеки нашого життя є підготовка до дій у надзвичайних ситуаціях. І саме з цією метою у школі 27 квітня був проведений день цивільного захисту.День цивільного захисту — це навчально-практичний день, під час якого учні та працівники вивчали правила та прийоми поведінки у разі надзвичайних ситуацій.

Проведення дня цивільного захисту має на меті підвищення рівня свідомості та знань учнів та працівників шкіл про можливі загрози та надзвичайні ситуації, які можуть виникнути, та про правильні дії у цих ситуаціях. Крім того, день цивільного захисту допомагає забезпечити нашу готовність до дій у випадку надзвичайних ситуацій, навчає практичних навичок цивільного захисту та сприяє розвитку здорового способу життя.

Сьогодні учні та працівники вивчали правила поведінки під час пожежі, надавати першу допомогу та багато інших важливих речей. Проведення дня цивільного захисту є дуже важливим етапом в підготовці до дій у надзвичайних ситуаціях.

Не дайте шансу непередбачуваним подіям, підготуйте свої знання та навички у цивільному захисті, і будьте готові до дій у будь-якій надзвичайній ситуації. Безпека — це не тільки відповідальність держави, а й наша особиста відповідальність! Навчіться діяти в екстрених ситуаціях, і ви зможете захистити не лише себе, а й своїх близьких та оточення.

Шановні батьки! Щоб не забути про важливість цивільного захисту, спробуйте проводити практичні тренування у своєму домі, навчити дітей правил безпеки в будинку та на вулиці, зберігайте контакти екстрених служб та зберігайте необхідні речі в екстреному випадку.

Пам'ятайте, що безпека — це не тільки привілеї, а й необхідність. Будьмо підготовленими до будь-яких надзвичайних ситуацій, і забезпечимо безпеку не лише собі, а й нашому оточенню!

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page