top of page

Політика конфіденційності

Ми отримуємо, збираємо та зберігаємо будь-яку інформацію, яку ви вводите на нашому веб-сайті або надаєте нам будь-яким іншим способом. 

Крім того, ми збираємо адресу Інтернет-протоколу (IP), яка використовується для підключення вашого комп’ютера до Інтернету; логін; електронна адреса; пароль; інформацію про комп’ютер і підключення.

Ми можемо використовувати програмні інструменти для вимірювання та збору інформації про сеанси, включаючи час відповіді сторінки, тривалість відвідувань певних сторінок, інформацію про взаємодію зі сторінкою та методи, які використовуються для переходу зі сторінки. 

Ми також збираємо персональну інформацію (включаючи ім’я, електронну адресу, пароль, повідомлення); коментарі, відгуки, рекомендації та особистий профіль.

Коли ви проводите транзакцію на нашому веб-сайті, в рамках процесу ми збираємо особисту інформацію, яку ви нам надаєте, таку як ваше ім’я, адреса та адреса електронної пошти. Ваша особиста інформація буде використана лише для конкретних причин, зазначених вище.

 

Ми збираємо таку неособисту та особисту інформацію для наступних цілей:

  • Надавати та керувати Послугами;

  • Надавати нашим Користувачам постійну допомогу та технічну підтримку;

  • Щоб мати можливість зв’язуватися з нашими Відвідувачами та Користувачами із загальними або персоналізованими повідомленнями та рекламними повідомленнями, пов’язаними з послугами;

  • Для створення агрегованих статистичних даних та іншої зведеної та/або виведеної неперсональної інформації, яку ми або наші ділові партнери можемо використовувати для надання та покращення наших відповідних послуг; 

  • Для дотримання всіх застосовних законів і правил.

Наш сайт розміщений на платформі Wix.com. Ваші дані можуть зберігатися через сховище даних Wix.com, бази даних і загальні програми Wix.com. Вони зберігають ваші дані на захищених серверах за брандмауером.  

 

Усі шлюзи прямих платежів, які пропонує Wix.com і використовує наша компанія, відповідають стандартам, встановленим PCI-DSS, яким керує Рада зі стандартів безпеки PCI, яка є спільними зусиллями таких брендів, як Visa, MasterCard, American Express та Discover. Вимоги PCI-DSS допомагають забезпечити безпечну обробку інформації.

Ми можемо зв’язатися з вами, щоб повідомити вас про ваш обліковий запис, вирішити проблеми з вашим обліковим записом, вирішити суперечку, опитати вашу думку за допомогою опитувань або анкет, надіслати оновлення про нашу школу або в інших випадках щоб зв’язатися з вами для забезпечення виконання нашої Угоди користувача, відповідного законодавства України та будь-якої угоди, яку ми можемо мати з вами. Для цих цілей ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, текстовими повідомленнями та поштою.

Якщо ви не хочете, щоб ми більше обробляли ваші дані, зв’яжіться з нами за адресою lviv_shkola7@ ukr.net або надішліть нам листа м.Львів, вул. Б.Хмельницького, 132.

Ми залишаємо за собою право змінювати цю політику конфіденційності в будь-який час, тому, будь ласка, переглядайте її часто. Зміни та уточнення набудуть чинності негайно після їх розміщення на веб-сайті. Якщо ми внесемо суттєві зміни до цієї політики, ми повідомимо вас тут, що вона була оновлена, щоб ви знали, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо та за яких обставин, якщо такі є, ми використовуємо та/або розкриваємо це. 

Якщо ви хочете: отримати доступ, виправити, змінити або видалити будь-яку особисту інформацію, яку ми маємо про вас, вам пропонується зв’язатися з нами за адресою lviv_shkola7@ ukr.net або надішліть нам листа м.Львів, вул. Б.Хмельницького, 132.

bottom of page