top of page
Прогулянка з друзями

Безпека в Інтернеті

Наша країна мужньо бореться з окупантами! В тому числі на інформаційному фронті в мережі Інтернет.

 

Ні для кого не секрет, що компанії збирають в мирний час особисті дані користувача.

 

В час війни вороги можуть дізнатися про кожен ваш клік та будь-яку інформацію, яку ви вводите під час взаємодії в соціальних мережах.

Щоб убезпечити дітей під час користування Інтернетом, особливо під час війни, потрібно знати правила, про які ви тут можете дізнатися. 

 

Вивчайте їх та використайте негайно!

Будьмо в безпеці!

  • Instagram

01

Хто збирає дані ваших дітей в Інтернеті та як їх використовує? Як убезпечити дітей від шахраїв і забезпечити їх приватність в соціальних мережах?

Команда МІНЗМІН створила відео-блог на всі теми, про які треба знати батькам для того, щоб подбати про дотримання права дитини на приватність.

02

Безпечна робота в соціальних мережах — можлива! Звісно, якщо знати основні правила роботи із ними. Приватність у месенджерах так само важлива, як і у соціальних мережах. Ви ж не хочете, щоб вам телефонували невідомі люди, бо ви просто не приховали свій номер в Телеграмі? 

03

TikTok так само як і інші соціальні мережі збирає про тебе багато даних. Дізнайся, що про тебе знає TikTok і розкажи друзям! TikTok вже скачали близько 2 млрд разів, ви хочете, щоб відео вашої дитини бачили лише її друзі та знайомі? Налаштуйте приватність акаунту дитини, для цього достатньо зробити лише декілька кліків.

04

Інколи слова та коментарі навіть незнайомих людей у соціальних мережах можуть сильно образити. Як обмежити ненависницькі коментарі в одному з найпопулярніших додатків? Не хочете отримувати сумнівні повідомлення від незнайомців? Ви можете обмежити коло користувачів, які можуть вам писати.

05

Фейсбук збирає багато даних, щоб сформувати портрет ваших звичок, пропонувати вам релевантну рекламу і так далі. Але як дізнатися, яку саме інформацію збирає ця соціальна мережа? Це цілком можливо та просто, дивіться у відео.

06

Кібербулінг – це булінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокування гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований.

bottom of page