top of page

Безпека під час війни

Твоя безпека - це:

- коли ти впевнений у собі, у своїх знаннях, своїх силах,

- коли ти виконуєш правила,

- коли ти знаєш, що можеш просити і розраховувати на допомогу

Під час війни ДУЖЕ ВАЖЛИВО знати та виконувати правила, щоб допомогти собі та іншим.

Це може врятувати життя!

поради на війні

- це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин. На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:

  • Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. Зібрано найбільшу кількість антиукраїнських ресурсів та профілів – більше 90 тис. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються.

  • Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/+wXRpHruz8do1MThi Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні. Загалом заблоковано понад 22 тисячі ворожих ресурсів. 

  • Сервіс StopFraudMriya (https://t.me/StopFraudMriya_bot) – сервіс для перевірки інформації за номером телефону, банківської картки або банківського рахунку. Виявляємо та знищуємо шахрайські схеми і руйнуємо плани зловмисників!

  • Сервіс «Scamfari» https://scamfari.com - сервіс, за допомогою, якого користувачі мають можливість перевірити листи, повідомлення та інші електронні повідомлення на наявність ознак шахрайства.

поради на війні

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», розроблена Міністерством культури та інформаційної політики".

Що робити після отримання сигналу «УВАГА ВСІМ»

Як підготувати «тривожну валізу»

Що ще варто пам’ятати про зони обстрілів?

Дії під час:

а) обстрілів стрілецькою зброєю

b) артобстрілах

c) артилерійських обстрілів системами залпового вогню

Що має бути в аптечці

Наша країна мужньо бореться з окупантами! В тому числі на інформаційному фронті в мережі Інтернет. 

Ні для кого не секрет, що компанії збирають в мирний час особисті дані користувача. 

В час війни вороги можуть дізнатися про кожен ваш клік та будь-яку інформацію, яку ви вводите під час взаємодії в соціальних мережах.Щоб убезпечити дітей під час користування Інтернетом, особливо під час війни, потрібно знати правила, про які ви тут можете дізнатися.  

Вивчайте їх та використайте негайно!

Будьмо в безпеці!

bottom of page