top of page

Школа дозвілля "Ейнштейн-кемп"

Мета цієї програми – познайомити дітей з різними природничими науками через практичні заняття нею та зацікавити їх до пізнання світу. Ця програма розрахована на дітей початкової школи (2-4 класи)

➪ Презентація проекту

зображення_viber_2023-06-14_22-01-56-490.jpg
Як програма "Ейнштейн-кемп" через наукові пригоди заохотила дітей до активного дослідження, пізнання та експериментування у різних галузях науки?

У "Ейнштейн-кемп" діти отримали унікальну можливість зануритися у світ науки через цікаві активності, експерименти та практичні завдання. Основною метою було пробудити та розвинути інтерес до наукових дисциплін серед дітей початкової школи.

Кожного дня діти з нетерпінням чекали нових пригод і викликів. Вони вивчали різні галузі науки, такі як фізика, хімія, біологія та інженерія. Завдяки цьому, вони могли визначити, що саме їх найбільше захоплює.

Діти не тільки вивчали теоретичні аспекти науки, але й мали можливість самі виконувати практичні експерименти. Вони вивчали явища, проводили спостереження, аналізували дані та шукали відповіді на запитання. Це допомагало їм розвивати критичне мислення та навички розв'язування проблем.

Участь у "Ейнштейн-кемп" також сприяла розвитку комунікаційних навичок у дітей. Вони мали можливість обговорювати свої ідеї, спілкуватися та працювати в команді. Це навчило їх слухати інших, висловлювати свої думки та аргументувати свої ідеї.

Кожен день був наповнений новими відкриттями та захоплюючими пригодами. Діти відчували радість від дослідження світу, вони набули нових знань, навичок і досвіду.

Правила школи дозвілля

Команда школи дозвілля

Понад 30 учителів школи 05.06.-16.06.2023р. 10 днів працювали з 40 дітьми 2-4 класів.

Програма була цікава та насичена.

Ейнштейн-кемп 2023 Команда

Що говорять про "Ейнштейн-кемп" батьки

ось лише невелика кількість відгуків, які ми отримали від батьків

Ірина Садова

Дякуємо Вам,Світлано Петрівно, та усім вчителям за організацію такого чудового перебування наших діток 
у таборі!!! Емоції дітей просто ВАУ!
Ви стали для них тепер не тільки вчителями, котрі навчають, дисциплінують та виховують, але тепер вони побачили вас з іншої сторони. Такими легкими в спілкуванні, життєрадісними, відкритими для того, щоб разом ділити враження з дітьми. Вони щирі у своїх емоціях тому пам’ятатимуть ці відчуття.
Коли про них дбають, люблять та просто роблять щасливими!!! Думаємо, що вже в липні захочуть до Вас знову.
І, ще дякуємо  пані Марії за смачні обіди.Навіть приємно те, як засервірували столи з квітами. Наснаги Вам  кожного дня!!!

Ірина Романів

Це було неймовірне свято!
Свято емоцій, спілкування, спогадів і "свято живота". Дякую усім хто творив цей вечір, усім хто організував табір, усім хто брав у ньому участь. Ви неймовірні!

Оксана Кулинич

Дуже дякуємо всьому колективу, за вашу працю, настрій і драйв!!! За сьогоднішній день, за ці два тижні. Організація всіх подій на високому рівні, діти щасливі, і батьки ще більше!! Гарних спокійних канікул всім!

Ірина Субота

Дякую Всім за креатив, віддачу, за Вашу працю! Малий в захваті, жаліється, що мало).Кожного дня приходив і не міг наговоритися, море вражень! Тішуся, що моя дитина має можливість проводити час так круто у "Ейштейн-кемп".
7 школа найкраща!

Даша Малиш

Важко знайти людей, настільки відданих своїй професії, як Ви. Дякуємо, що Ви неперевершені вихователі нашого шкільного закладу для наших дітей. Ми дуже вдячні Вам за працю, терпіння, розуміння і турботу!

Ірина Третякова

Щиро Вам дякую за стільки емоцій, вражень. Дитина дуже задоволена!))

bottom of page