top of page

Новини та події

Команда "Коали" підкорює Дністер! Школа пишається своїми переможцями!

З великою радістю уся школа сьогодні вітала "коридором пошани" справжніх героїв — переможців!

Наша команда "Коали" на чолі з Андрієм Онишківом  здобула перемогу у перегонах на десятимісних катамаранах по річці Дністер (Розвадів-Березина)!


26 квітня наші юні веслярі подолали 16 км мальовничої річки, продемонструвавши неабияку командну роботу, витримку та єднання з природою протягом 3 годин.

Ця перемога дає команді право представляти нашу школу №7 на фестивалі спортивного туризму, який відбудеться 1 червня. Там наші "Коали" змагатимуться з фіналістами з інших днів змагань, а також візьмуть участь у безлічі захоплюючих активностей, організованих Турклубом "Манівці".


Ось деякі з досягнень команди цьогоріч:

  • Швидкість: Пройшли дистанцію на 38 хвилин швидше, ніж минулого року, завдяки кращому розумінню течії та вдалому керуванню катамараном.

  • Ефективність: Жодного загубленого весла, жодних незапланованих зупинок та жодних зустрічей з гілками. Це значний прогрес порівняно з минулим роком!

  • Креативність: Один із членів команди придумав нестандартне рішення, яке допомогло нам здобути перемогу. Про цю історію розкажуть вам переможці за чашкою чаю...


Ми пишаємося нашими дітьми! Їхня наполегливість, командний дух і любов до спорту є справжнім прикладом для наслідування.
Comments


bottom of page